Panel používateľa

Novinky

Hasiace prístroje GLORIA

Pridal: Počet zobrazení: 389

Hasiace prístroje GLORIA

Čítajte viac...

Nadzemné hydranty

Pridal: Počet zobrazení: 716

Nadzemné hydranty Doplnili sme pre Vás ponuku nadzemných hydrantov. Tu dávame do pozornosti hlavne najpoužívanejší typ DN80 PN10-16, vhodný na osadenie ku hasičským zbrojniciam ako náhrada za podzemný.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Termokamery FLIR

Pridal: Počet zobrazení: 795

Termokamery FLIR Termokamera je veľmi užitočným nástrojom pri boji proti požiarom. Pre hasičov sú doslova šiestym zmyslom! Termokamery namiesto viditeľného svetla zaznamenávajú tepelné žiarenie a sú tak schopné rozlíšiť a stanoviť teplotu predmetu v okolí. Na viac vidí skrz i pomerne hustý dym a hmlu a to i za absolútnej tmy. Sú tak ideálnym nástrojom pre dohľadanie ložísk požiarov, ale taktiež stratených či uväznených osôb. Svoje uplatnenie tak nenachádzajú nielen pri zásahoch proti požiarom, ale taktiež pri záchranných udalostiach (autonehody, havárie), pátranie po stratených osobách apod.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Vysielačky Intek KT 980 HP

Pridal: Počet zobrazení: 1866

Vysielačky Intek KT 980 HP NOVINKA od firmy INTEK - vysielačka Intek KT-980HP DUAL BAND VHF-UHF FM ručná vysielačka ideálna pre Dobrovoľné hasičské zbory. Na nastavených VHF pásmach sa spojíte s frekvenciami HaZZ, prípadne vysielačkou ktorú ste dostali v Ivecu alebo v Tatre. Zároven môžete voľné UHF frekvencie využívať pri organizovaní súťaží a pod. VHF-136-174 MHz, UHF 400-470 MHz

Čítajte viac... Komentáre: 1

Predstavujeme Vám spoločnosť VOCHOC s.r.o.

Pridal: Počet zobrazení: 1213

Predstavujeme Vám spoločnosť VOCHOC s.r.o. Ide o českú certifikovanú spoločnosť, ktorá sa od roku 1996 zaoberá vývojom a výrobou osobných ochranných prostriedkov proti tepelným rizikám. Od roku 2010 intenzívne začala rozvíjať svoj GoodPRO Fire Program so značkovým výstrojom pre hasičov.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Hasiaci vak Ermak 25

Pridal: Počet zobrazení: 1657

Hasiaci vak Ermak 25 Nový dizajn, nové materiály a hlavne vylepšený nosný systém, ktorý zaručuje stabilitu a pohodlie.

Čítajte viac...

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info