Panel používateľa

ADP Scott 2

ADP Scott 2

ADP PROPAK SIGMA Y2C + VISION3 LQF s s gumenými popruhmi + Oceľová odľahčená 6,0l, 30MPa s ventilom

1190 €

ADP Scott sa vyznačujú veľmi dobrými úžitkovými vlastnosťami pri zachovaní vysokého nosebného komfortu, ku ktorému prispieva aj veľmi nízka váha ADP

Najžiadanejším a najpredávanejším typom ADP Scott.

ADP pozostáva s nasledujúcich častí :

ADP PROPAK SIGMA Y2C (Rýchlospojka na stredotlakovej hadici,prípojka pre druhého muža)

Maska VISION3 s popruhmi

Oceľová odľahčená 6,0l, 30MPa s ventilom

Súčasťou ceny je aj pľúcna automatika (čo nie je štandardne napr. u MSA AUER), takže celá súprava pripravená na použitie.

V cene je dovoz tovaru k odberateľovi, zaškolenie obsluhy na používanie ADP, návod na obsluhu.

Najdôležitejšou časťou zostavy ADP je jednoduchý a spoľahlivý pneumatický systém. Prvým nádychom aktivovaná pľúcna automatika zabezpečuje nízky odpor dýchania a vynikajúci dynamický výkon. Prvostupňový redukčný ventil dokáže spolupracovať s rôznymi typmi tlakových fliaš s tlakom až do 300 barov bez ďalšieho nastavovania. Na redukčný ventil sú napojené stredotlaková hadica s pľúcnou automatikou a vysokotlaková hadica s manometrom a píšťalou.

Popruhy prístroja sú vyrobené z nehorľavej tkaniny, čo poskytuje najvyšší možný stupeň ohňuvzdornosti. Rýchle potiahnutie smerom dopredu umožňuje jednoduché nastavenie popruhov. Veľké spony a úchyty umožňujú jednoduchú obsluhu v rukaviciach a rýchle nasadenie a snímanie prístroja.

Servis:
Servis prístrojov Scott a náklady naň sú okrem vstupnej ceny, kvality a vysokého nosebného komfortu jednou z hlavných výhod, prečo sú ADP Scott medzi užívateľmi žiadané.

Filozofiou fi Scott je jednoduchosť pri profesionálnom výkone. Táto filozofia sa plne prejavuje aj v servise ADP Scott. Scott umožňuje vstupovať do všetkých podzostáv prístroja aj užívateľovi, ktorý je na uvedenú činnosť zaškolený a ten potom môže vykonávať servis na ADP svojpomocne. Ak takúto možnosť nevyužije, zabezpečuje servis ADP v plnej miere naša spoločnosť.

Pri spomínanej filozofii fi. Scott sú budúce náklady na prevádzku ADP vo forme servisu podstatne nižšie, ako pri obdobných prístrojoch iných značiek.

Podľa predpísanej výmeny náhradných spotrebných dielov, ktoré predpisuje výrobca sú náklady na servis – cena náhradných dielov - nasledovné:

Servisné náklady na 1 rok 25,00 EUR
Ide o výmenu sintrového filtra a 1 ks „O"krúžka.
Sevisné náklady na 1 rok pozostávajú z náhradných – spotrebných dielov, ktorých výmenu predpisuje výrobca (ide o výmenu sintrového filtra a 1 ks „O"krúžka). Výmenu vykonáva zaškolený zástupca užívateľa. Náhradné diely zabezpečuje a dodáva naša spoločnosť.
Tieto náklady sa realizujú v 1. – 5. roku používania prístroja

Komplexná revízia 130,00 EUR
Komplexná revízia prístroja sa realizuje po 6 rokoch (vždy v intervale 1x za 6 rokov). Revíziu môže vykonávať zástupca užívateľa, ktorý bude bezplatne na túto činnosť zaškolený. V prípade záujmu odberateľa zabezpečuje revíziu a servis naša spoločnosť.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info