Panel používateľa

Kenwood TK-2302ECP

Kenwood TK-2302ECP

AKCIA

Prenosna radiostanica TK-2302ECP

327 €

345 € Zľava 18 €

Radiostanice splnaju prisne Europske normy. Su zodolnene voci prachu, otrasom a striekajucej vode. Pracuju vo frekvencnom pasme kompatibilnom s HaZZ SR a tak je mozna ich vzajomna kompatibilita.

Malá, ľahká ale pri tom robustná poloprofesionálna rádiostanica. Mechanické prevedenie je prevzaté z osvedčenej rádiostanice ProTalk TK3301, len anténa je demontovateľná s možnosťou výmeny. Stanice sa vyrábaju v pásmach VHF a UHF. Sú ideálne pre firmy so strednými požiadavkami na náročnosť. Dizajnovo Praktické, to je slovo, ktoré Vás napadne pri používaní rádiostaníc TK2302/3302.
Uživateľské vlastnosti

Nízka hmotnosť a kompaktosť to sú vlastnosti vďaka ktorým je TK2302/3302 vhodnou odpoveďou na všetky požiadavky. Veľmi kompaktná s rozmermy 54 (Š) x 122 (V) x 33 (H) mm a hmotnosť len 260g (s batériou KNB-45L).

Programovateľná šírka kanála môže byť naprogramovaná pre širokú (wide), alebo pre úzku (narrow) šírku kanála.

Vstavaná signálizácia QT/DQT oddeľuje skupiny tak, že užívateľ počuje len prevádzku tých užívateľov, ktorí majú nastavenú rovnakú signalizáciu.

VOX - voľné ruky, užitočná funkcia, vďaka ktorej môžete komunikovať zatiaľ čo obe ruky máte voľné.

Voice scrambler stanica umožňuje aktivovať inverzný kódovač hlasu, ktorý umožňuje zabezpečenie pred náhodným odpočúvaním komunikácie.

Hlasové navádzanie rádiostanica vás hlasom upozorní pri zmene kanálu, alebo prevádzkového režimu. Funkciu využijete hlavne, keď na stanicu nevidíte.

16 pamäťových kanálov s možnosťou skenovania do ktorých je uložená frekvencia a nastavenie konfigurácie. Pri zapnutí režimu skenovanie stanica automaticky vyhľadá aktívny kanál.

Odolná, ľahká a kompaktná konštrukcia znamená dlhú životnosť TK2302/3302 v prevádzkových podmienkach. Stanice spĺňajú military normy MIL-STD 810 C/D/E voči mechanickým rázom, vibráciám, vlhkosti, prachu a dažďu.

Sucastou dodavky je antena, klip na opasok, Li-lon akublok KNB-45L 2000mAh a rychlonabijac KSC-35

 

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info