Panel používateľa

Hasičské zástavy

Hasičské zástavy

Hasičská zástava 150 x 110 cm

573,85 €

Technický popis
Základné údaje:

Rozmer HZ - 150 x 110 cm (širka x vyška)

Dĺžka palice - 290 cm

Priemer palice - 4 cm

Forma aplikácie HZ - digitálna sublimačná tlač

Uvedené rozmery sa môžu mierne líšiť od skutočných rozmerov konkrétneho výrobku.

Rozdiely v týchto rozmeroch nemôžu byť dôvodom na reklamáciu.

Podkladová farba HZ Zástavu je možné vyhotoviť vo viacerých kombináciách podkladovej farby. Je možné použiť podkladovú farbu svetlej červenej, tmavšej červenej, modrej, zelenej, bielej farby atď. Najčastejšie používanou farbou podkladovej látky je lesklá svetločervená farba. Vzorkovník farieb si môžete pozrieť tu.

Forma zostrojenia a užívanie HZ Hasičská zástava je zostrojená aplikáciou digitálnej sublimačnej tlače s presne situovaným grafickým návrhom. Charakteristickou črtou je dlhá životnosť, nelámavosť grafickej tlače a dobrá poddajnosť. Zástavu je možné v prípade potreby žehliť aj prať. Po obvode je pridaný okrasný prvok /strapce/, ktorý tvorí charakteristickú časť každej hasičskej zástavy. Zástava je o palicu pripevnená ľahko odopínacími kovovými háčikmi /karabinkami/ v počte 5 ks.

Palica Je zostrojená z tvrdého, pareného, bukového dreva s kompletnou povrchovou úpravou /brúsenie, namorenie, lakovanie.../. Palica o priemere 4 cm je rozoberateľná v strede na dve časti jednoducho zabudovaným závitovým spojom. Výhodou závitového spoja je rozoberateľnosť a praktickosť používania HZ /v prípade prenosu, prevozu atď./. Palicu je možné vyhotoviť v rôznych farebných prevedeniach /podľa požiadavky zákazníka/. Vzorovú palicu si môžete pozrieť tu.

Pamätná stuha Je prídavný prvok k hasičskej zástave. Pripína sa na vrchnú časť palice formou karabinky a je možné naň napísať venovanie, dátum založenia DHZ, dátum posvätenia alebo zostrojenia HZ a iné /podľa požiadavky zákazníka/.

Sv. Florián V súčasnosti je pre tlač HZ k dispozícií výber zo štyroch typov zobrazenia sv. Floriána /patróna požiarnikov a hasičov/. Fotografické zobrazenie sv. Floriánov si môžete pozrieť tu. Zákazník má možnosť výberu zobrazenia na základe vlastnej požiadavky.

Stojan na HZ Je zhotovený z tvrdého bukového dreva s kompletnou povrchovou úpravou /brúsenie, namorenie, lakovanie a pod./ vo farebnom prevedení podľa požiadavky zákazníka. Môže byť zhotovený pre jednu, tri alebo päť zástav /napr. v strede hasičská zástava a bočne štátna vlajka, obecná alebo mestská vlajka, vlajka EU a pod./. Zadná časť stojana je z dôvodu dosiahnutia stability celého kompletu zaťažená inštalovaným závažím. Na prednej časti stojana môže byť vygravírovaný názov organizácie alebo iný ľubovoľný text, ktorý si určí zákazník sám.

Vak na HZ Slúži hlavne pri prenose alebo prevoze celého rozpojeného kompletu hasičskej zástavy. Na spodnú rozpojenú časť práporu sa ovinie zástava a pamätná stuha, priloží sa k druhej hornej časti práporu a spolu sa vložia do ochranného vaku. Vak je vyhotovený z tvrdšej jednostranne pogumovanej látky vo farebných prevedeniach podľa požiadavky zákazníka. Na bočných stranách sú umiestnené dva popruhové úchyty pre ručné uchopenie celého kompletu. Taktiež na bočnej strane vaku je umiestnené logo s názvom organizácie a fotografickým vyobrazením zástavy. Výhodou vaku je väčšia ochrana hasičskej zástavy pri prenose a prevoze pred znehodnotením, zašpinením a pred ostatnými aj poveternostnými vplyvmi.

Využitie HZ Hasičská zástava sa využíva hlavne pri prezentácií DHZ a obce, pri rôznych slávnostných príležitostiach, pri družobných návštevách doma i v zahraničí, pri pracovných stretnutiach, na rôznych súťažiach, oslavách, schôdzach a pri iných príležitostiach. Zástava by mala tvoriť neoddeliteľnú súčasť každého DHZ, nakoľko v značnej miere napomáha k zvyšovaniu úrovne a imidžu DHZ aj obce.

V cene kompletu je :

hasičská zástava
palica
pamätná stuha
vak

Po vzájomnej dohode Vám vyhotovíme aj samostatné výrobky z uvedeného kompletu

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info