Panel používateľa

ZAHAS IV GOLEM

ZAHAS IV GOLEM

Zásahový odev / 2016

486 €

Výrobca: Zahas

Dvojdielny, viacvrstvový zásahový odev GOLEM I v nasledujúcom materiálovom a konštrukčnom prevedení :
Vrchná materiálová skladba FR Bavlna 98% + 2 % antistatické vlákno, teflonová povrchová úprava (250 g/m2). Spodná odnímateľná 3-vrstvová vnútorná vložka umiestnená v kabáte a v nohaviciach v materiálovej skladbe FR podšívka + netkaná aramidová textília + vlhkostná bariéra PES FR/PU (498 g/m2), reflexné žlto - strieborné pruhy o šírke 7,5 cm, nápis HASIČI aplikované tepelným transferom, vlhkostný uzáver v rukávoch + putko na palec

Strihové prevedenie kabátu : Krátka verzia s prednou légou a bezpečnostným trhacím zipsom až k brade. Vnútorná náprsná kapsička pod légou, vnútorná kapsička na rádiostanicu, možnosť doplniť putko pre zavesenie externého mikrofónu. Na pravom hornom diely je putko pre zavesenie svietidla alebo iného príslušenstva s fixačným putkom na suchý zips. Dve dolné vnútorné šikmé vrecká. Lemy rukávov z kevlarovej tkaniny. Vnútorné utesnenie rukávov k zamedzeniu prenikaniu vody a tepla. Na pravom boku v úrovni vrecka je fixačné úchytné putko pre zavesenie sekery, rukavic alebo iného príslušenstva.

Strihové prevedenie nohavíc : Bedrové zvýšenie pásu, jednoducho regulované tráky v tvaru H odnímateľné na suchý zips. Dve bočné vakové vrecká po stranách stehien. Lemy nohavíc z kevlarovej tkaniny. Kolena spevnené. Farba odevu námornícka modrá RAL 5004.
Testované podľa ČSN EN 469

Pri objednávke je potrebné uviesť v poznámke: výšku postavy, obvod hrudníka a obvod pása.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info