Panel používateľa

PH-800 GCV

PH-800 GCV

Prenosné plávajúce čerpadlo

1198,24 €

Použitie: Zariadenie je určené jednotkám HZZ k doplneniu cisternových striekačiek z volných prírodných zdrojov, k odčerpávaniu vody zo zatopených alebo zaplavených priestorov a ďaľšiemu použitiu napr. v poľnohospodárstve, na stavbách a pod..

Skriňa čerpadla zo zliatiny hliníku je prišróbovaná k prírube motoru a plaváku. Spodná strana skrine je vybavená plastovým vekom, ktoré zabraňuje vniknutiu nečistôt a tuhých častíc väčších než 20mm v priemere. Výtlak vody z čerpadla je ukončený hadicovou spojkou C52.

Teleso plaváku je vyrobené z polyetylénu odstredivým liatím ako jeden monolit. Na vnútornej strane je nanesené cca 20mm tvrdej polyuretánovej peny pre zväčšenie odolnosti proti prerazeniu,čo zaručuje nepotopitelnosť zariadenia. Toto prevedenie plaváku sa vyznačuje mimoriadnou stabilitou na vodnej hladine. Dve držadlá slúžia ako k prenášaniu a manipulácii, tak aj k upevneniu šnúry k zaisteniu proti odplávaniu.

Konstrukce čerpadla umožňuje běh "na sucho" bez poškození.

POZOR: Plávajúce čerpadlo sa nesmie používať v uzavretých priestoroch kde hrozí nebezpečenstvo otravy oxidom uhličitým!!!

HLAVNÉ TECHNICKÉ DÁTA:
Max. prietok 1 095 l/min
Max. výtlačná výška 16 m
Výtlačný otvor Spojka C52
Motor Honda 190 GCV
Výkon motora 3,8 kW / 5,1 HP
Objem palivovej nádrže 0,9 l
Palivo Natural 95
Rozmery plaváku (D x Š x V) 820 x 600 x 205 mm
Rozmery zariadenia (D x Š x V) 900 x 600 x 415 mm
Suchá hmotnosť (bez náplní) 28,1 kg

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info