Panel používateľa

Sekera X10 FISKARS

Sekera X10 FISKARS

S plastovým puzdrom

36,60 €

Celková délka: 44 cm
Celková hmotnost: 940 g
Hmotnost čepele: 760 g

Čepeľ sekier Fiskars:

Špeciálna uhlíková oceľ - vané v zápustke - jednoducho sa brúsi. Precízne vybrúsené ostrie - ostrie štiepacích sekier 30 - 40st vybrúsené do konvexného tvaru (NOVINKA) aby bolo menej citlivé na poškodenie. Nová geometria čepele (NOVINKA) - zaoblené okraje rozšíreného klinu štiepacích sekier uľahčujú vytiahnutiu zovreté sekery zo polena. Dve rôzne tvrdosti - telo čepele 48HRC, ostrie čepele 55HRC - optimalizuje tuhosť a trvanlivosť ostria. Povrchová úprava PTFE pre zníženie trenia - znižuje trenie o 25%, chráni čepeľ pred koróziou. Ťažisko sekery je veľmi blízko čepele - oveľa účinnejšie, perfektne vyvážené pre presnú prácu.

Porisko sekery Fiskars:

Porisko je z materiálu FibreComp. Vystužené sklenými vláknami - pevné, trvanlivé a ľahké - nie je ovplyvňované počasím. Má rovnaké vlastnosti za sucha aj za vlhka. Koniec potiahnutý elastomérov.
Miesto uchopenie je z mäkkého plastu (NOVINKA), kombinácia tvrdého jadra a mäkkého povrchu je umožnená novou technológiou - absorbuje nárazy - pohodlne sa drží a nešmýka - rozšírený koniec poriska bráni vykĺznutiu sekery. Plastové porisko - čepeľ nikdy nespadne z poriska, pretože je pevne obklopená plastom už v špeciálnom striekacím lisu.

Plastové púzdro na sekeru Fiskars:

Chráni ostrie pri prenášaní a skladovaní
Bezpečný zámok, ktorý sa ľahko zatvára aj otvára
Pohodlné držadlo na prenášanie a zavesenie
elegantný dizajn

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info