Panel používateľa

Ochrana pred požiarmi v bytových domoch

blank
  • 2
  • 1
  • 2
  • 1
  • Predchádzajúca
  • Ďalší

Stalo sa vám, že ste potrebovali dôkladne vydezinfikovať priestory vo vašom zariadení? Nevedeli ste si poradiť s baktériami, roztočmi, plesňami alebo nepríjemným trvácim zápachom?

5

 Riešením je OZÓNOVANIE, vďaka ktorému účinne zlikvidujete väčšinu baktérií, vírusov, plesní v ovzduší a na stenách vašich priestorov a zbavíte sa aj toho najsilnejšieho zápachu.
Proces je rýchly, jednoduchý, ekologický a ekonomický, bez použitia chemických prípravkov (napr. SAVO a pod.).
Ozónovanie sa vykonáva v prípadoch, keď vzniká riziko prenosu infekcie vo vzduchu (po chorých osobách s infekčnými ochoreniami), v plánovaných intervaloch (likvidácia roztočov, pravidelná dezinfekcia miesností) alebo ak je potrebné odstrániť akýkoľvek zápach (cigaretový dym, nežiadúce okolnosti spôsobené hosťami, šatne športovcov po tréningu, zápasoch, fitnescentrá, plavárne). Generátory ozónu sa použivajú aj na dezinfekciu klimatizácií.

Ozón je najsilnejšie dezinfekčné činidlo, ktoré sa prirodzene vyskytuje v prírode. Je 50 krát účinnejší ako chlór a až niekoľko tisíc krát ako chlórové chemické prostriedky. Na rozdiel od chlóru je biologicky a ekologicky nezávadný, keďže sa pomerne rýchlo rozpadá späť na kyslík.
Na rozdiel od rôznych parfumov a deodorantov zápach neprekrýva, ale odbúrava a odstraňuje natrvalo.
Ozón je plyn, ktorý sa dostane do všetkých miest v priestore, do pórov kobercov, čalúnenia , čo sa určite nepodarí žiadnemu z čistiacich a dezinfekčných prostriedkov.

Na ozónovanie sa používajú generátory ozónu a trvá približne 15 až 30 minút v závislosti od veľkosti miestností.

Cenník

1

Minimálna cena objednávky upratovacích a tepovacích služieb u zákazníka je 30 €

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info